Nové LED nabíjecí čelovka GP Discovery CHR41, 300 lm Zobrazit větší

LED nabíjecí čelovka GP Discovery CHR41, 300 lm

Na dotaz

Výkonná nabíjecí LED čelovka s dobou svícení až 69 hodin, dosahem světla až 157 m se zaměřením na outdoor. Ideální pro běh, turistiku, jízdu na kole, myslivost, při práci, kempování, ...

Více informací

859 Kč s DPH

Včetně 2 Kč pro ekologickou daň

Přidat na seznam přání

Více informací

LED nabíjecí čelovka GP Discovery CHR41, 300 lm


 


Všestranná čelovka pro sportovce i profesionály


Kvalitní LED čelovka by neměla chybět v batohu nebo brašně žádného člověka, který miluje život v pohybu. Čelovka GP Discovery CHR41 je s dosvitem až 157 metrů, světelným tokem 300 lm, čtyřmi režimy svícení, hmotností jen 110 g a mnoha dalšími vychytávkami určena všem vášnivým turistům, horolezcům, cyklistům, nočním běžcům, rybářům nebo cestovatelům. Vybavte se pořádným zdrojem světla! Nezklame ani vyznavače nordic walkingu, geocachingu, jeskyňářství, orientačního běhu, bude vaším parťákem i při podvečerním čtení na houpací lavici, grilování s přáteli nebo při práci na zahradě, která se protáhla do pozdních hodin. Její vysoká kvalita je podložena tříletou zárukou.


 
 
Čtyři režimy svícení pro vaše aktivity


Čelovka GP Discovery CHR41 nabízí celkem 4 režimy svícení, které vyhoví většině vašich aktivit – intenzita 100 %, 50 %, 1,7 % a blikání. Její hlavní a jediné tlačítko se dá zamknout. Díky tomu se vám nestane, že čelovku hodíte do batohu, sama se zapne a vybije se vám dříve, než ji použijete.


 
Bodové a rozptýlené světlo


Ať už vyberete libovolný režim svícení, čelovka vždy využívá kombinace světla flood & spot. Úzkým a intenzivním kuželem světla osvítíte prostor, kde je třeba rozlišovat každý detail a rozptýlené světlo o nižší intenzitě a širším kuželu osvítí okolní prostředí pro maximální komfort a pocit bezpečí.


 
Automaticky s optimální intenzitou světla


Intenzitu svícení si nemusíte volit klasicky tlačítkem, ale díky distančnímu senzoru (tzv. auto dimming) se upravuje sama. Čelovka se pohotově rozsvěcuje a ztmavuje podle toho, na jak vzdálený objekt svítíte. Tak máte vždy dostatek světla, a přesto volné ruce.


 
Nepohody se nebojí


Základem každé kvalitní čelovky je její odolnost. Čelovka GP Discovery CHR41 jde v tomto příkladem. Disponuje stupněm krytí IPX6 a vysokou nárazuvzdorností. Vyrovná se tak i s náročnými podmínkami při venkovních aktivitách, nemusíte se obávat silného deště ani jejích případných pádů z výšky do 1 metru.


 
Úhel svícení na míru situaci


Zejména běžci a milovníci turistiky přivítají i možnost měnit si úhel svícení podle potřeby. V základní poloze míří světelný kužel dopředu, aby tak dosvítil do co největší vzdálenosti (až 157 m). V případě běhu a chůze ale spíše využijete možnost vyklopení až o 60°, díky kterému se nemusíte bát, že zakopnete.


 
Svítit můžete ihned po zakoupení


Čelovka je na vaše první dobrodružství vybavena 3× AAA nabíjecími mikrotužkovými bateriemi, které se pyšní vysokou výdrží, dlouhou životností a minimálním efektem samovybíjení. Ty jsou součástí balení a okamžitému používání čelovky tak nic nebrání. Abyste je nabili, nemusíte baterky vyndávat a hledat k nim nabíječku. Celou čelovku jednoduše připojíte k síti pomocí přiloženého micro USB kabelu a nabijete ji z notebooku, auta i powerbanky. Není to možné a jediné po ruce jsou klasické jednorázové AAA baterie? I ty v ní můžete bez problému použít.


 
V bezpečí s moderním reflexním popruhem


Čelovka je vybavena moderním reflexním popruhem, který zvyšuje viditelnost pro ostatní osoby a vozidla. Tento popruh je vysoce elastický, pratelný a nastavitelný, to vám zaručí maximální pohodlí během použití.

Recenze

Napsat recenzi

LED nabíjecí čelovka GP Discovery CHR41, 300 lm

LED nabíjecí čelovka GP Discovery CHR41, 300 lm

Výkonná nabíjecí LED čelovka s dobou svícení až 69 hodin, dosahem světla až 157 m se zaměřením na outdoor. Ideální pro běh, turistiku, jízdu na kole, myslivost, při práci, kempování, ...

Comments (
)