Nové LED čelovka GP Discovery CH46, 300 lm Zobrazit větší

LED čelovka GP Discovery CH46, 300 lm

Na dotaz

Výkonná LED čelovka s dobou svícení až 69 hodin, dosahem světla až 157 m se zaměřením na outdoor. Ideální pro běh, turistiku, jízdu na kole, myslivost, při práci, kempování, ...

Více informací

649 Kč s DPH

Včetně 2 Kč pro ekologickou daň

Přidat na seznam přání

Více informací

LED čelovka GP Discovery CH46, 300 lm Všestranná čelovka pro sportovce i profesionályKvalitní LED čelovka by neměla chybět v batohu nebo brašně žádného člověka, který miluje život v pohybu. Čelovka GP Discovery CH46 je s dosvitem až 157 metrů, světelným tokem 300 lm, čtyřmi režimy svícení, hmotností jen 110 g a mnoha dalšími vychytávkami určena všem vášnivým turistům, horolezcům, cyklistům, nočním běžcům, rybářům nebo cestovatelům. Vybavte se pořádným zdrojem světla! Nezklame ani vyznavače nordic walkingu, geocachingu, jeskyňářství, orientačního běhu, bude vaším parťákem i při podvečerním čtení na houpací lavici, grilování s přáteli nebo při práci na zahradě, která se protáhla do pozdních hodin. Její vysoká kvalita je podložena tříletou zárukou. 


 


Čtyři režimy svícení pro vaše aktivityČelovka GP Discovery CH46 nabízí celkem 4 režimy svícení, které vyhoví většině vašich aktivit – intenzita 100 %, 50 %, 1,7 % a blikání. Její hlavní a jediné tlačítko se dá zamknout. Díky tomu se vám nestane, že čelovku hodíte do batohu, sama se zapne a vybije se vám dříve, než ji použijete. 


Bodové a rozptýlené světloAť už vyberete libovolný režim svícení, čelovka vždy využívá kombinace světla flood & spot. Úzkým a intenzivním kuželem světla osvítíte prostor, kde je třeba rozlišovat každý detail a rozptýlené světlo o nižší intenzitě a širším kuželu osvítí okolní prostředí pro maximální komfort a pocit bezpečí. 


Praktická bezdotyková čelovkaTlačítka na čelovkách jsou zpravidla poměrně malá a při mnoha činnostech se špatně nahmatávají. S GP Discovery CH46 tento problém odpadá. Pomocí jediného velkého tlačítka čelovku aktivujete a potom už stačí před čelovkou jen máchnout rukou pro volbu optimální intenzity svícení. 


Nepohody se nebojíZákladem každé kvalitní čelovky je její odolnost. Čelovka GP Discovery CH46 jde v tomto příkladem. Disponuje stupněm krytí IPX6 a vysokou nárazuvzdorností. Vyrovná se tak i s náročnými podmínkami při venkovních aktivitách, nemusíte se obávat silného deště ani jejích případných pádů z výšky do 1 metru. 


Úhel svícení na míru situaciZejména běžci a milovníci turistiky přivítají i možnost měnit si úhel svícení podle potřeby. V základní poloze míří světelný kužel dopředu, aby tak dosvítil do co největší vzdálenosti (až 157 m). V případě běhu a chůze ale spíše využijete možnost vyklopení až o 60°, díky kterému se nemusíte bát, že zakopnete. 


Svítit můžete ihned po zakoupeníČelovka je napájena 3× AAA alkalickými bateriemi. Ty jsou součástí balení a okamžitému používání čelovky tak nic nebrání. Délka svícení je s nimi až 69 hodin dle zvoleného režimu svícení. Chcete šetřit peníze a přírodu? Preferujete raději baterie nabíjecí? I ty v ní můžete bez problému použít. 


V bezpečí s moderním reflexním popruhemČelovka je vybavena moderním reflexním popruhem, který zvyšuje viditelnost pro ostatní osoby a vozidla. Tento popruh je vysoce elastický, pratelný a nastavitelný, to vám zaručí maximální pohodlí během použití.

Recenze

Napsat recenzi

LED čelovka GP Discovery CH46, 300 lm

LED čelovka GP Discovery CH46, 300 lm

Výkonná LED čelovka s dobou svícení až 69 hodin, dosahem světla až 157 m se zaměřením na outdoor. Ideální pro běh, turistiku, jízdu na kole, myslivost, při práci, kempování, ...

Comments (
)