Dálkový ovladač ALIEN SENCOR SLT3206 Zobrazit větší

Dálkový ovladač ALIEN SENCOR SLT3206

Na dotaz

Náhradní dálkový ovladač, většina funkcí stejných jako u originálního ovládání. Dlouhá životnost, kvalitní provedení. Ihned k použití!

Více informací

299 Kč s DPH

Včetně 3 Kč pro ekologickou daň

Přidat na seznam přání

Více informací

Dálkový ovladač SENCOR SLT3206Kvalitní náhradní dálkové ovládání jiného vzhledu pro Televizory SENCOR.Pod značkou ALIEN získáte kvalitní a levnou náhradu originálního ovladače, který již není často k dispozici nebo je několikanásobně dražší. Ovladač ALIEN svou kvalitou a mechanickým zpracováním často předčí originální ovladače a zaručuje tak dlouhou životnost.Náhrada za originální ovladač SENCOR SLT3206Ovladač je kompatibilní s těmito modely televizorů:SLT2606, SLT3206

 Návod k použití dálkového ovladače ALIENOvladač je naprogramován na vašem zařízení. ALIEN nahrazuje všechny funkce originálního ovladače.

Po vložení baterií nejprve stiskněte tlačítko pro volbu typu zařízení (TV / VCR / DVD / SAT / AUX) a následně můžete ovládat zařízení. Spolu s ovladačem získáte jednoduchý popis s rozložením tlačítek vzhledem k původnímu ovladači.Alien 4v1Ovládejte až 4 zařízení jedním ovladačem
Ovladač ALIEN 4v1 lze naprogramovat až na 4 přístroje. Znamená to, že můžete jedním ovladačem ovládat současně satelitní přijímač, televizor nebo třeba DVD. Chcete-li objednat ovladač naprogramovat ještě další zařízení, napište nám do objednávky do poznámky přesný typ zařízení dálkového ovládání vašeho zařízení.Doprogramování ovladače o další zařízení je zpoplatněno částkou 50 Kč.

 


 


Jaké baterie jsou vhodné do dálkového ovladače? Doporučujeme koupit Alkalické baterie GP ULTRA ALKALINE!Oproti běžným alkalickým bateriím dodávají až o 30% více energie. Výkonnost těchto baterií se nejlépe vynikne při použití v prostředích se středním odběrem proudu jako např.: různé ruční nebo stolní digitální zařízení, dálkové ovladače, herní konzole, meteostanice a svítilny.Tyto baterie obsahují ochranu proti vytečení a mají skladovatelnost až 7 let.

Alkalická baterie GP ULTRA pro dálkové ovladače

Nejlepší kvalitaUniverzální ovladač ALIEN 4v1Kvalitní náhradní dálkový ovladač pro váš televizor, satelitní přijímač, DVD a HIFIUniverzální dálkový ovladač ALIEN 4v1


Recenze

Napsat recenzi

Dálkový ovladač ALIEN SENCOR SLT3206

Dálkový ovladač ALIEN SENCOR SLT3206

Náhradní dálkový ovladač, většina funkcí stejných jako u originálního ovládání. Dlouhá životnost, kvalitní provedení. Ihned k použití!

Comments (
)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: