Dálkový ovladač ALIEN Strong SRT 8209 Zobrazit větší

Dálkový ovladač ALIEN Strong SRT 8209

Na dotaz

Náhradní dálkový ovladač, většina funkcí stejných jako u originálního ovládání. Dlouhá životnost, kvalitní provedení. Ihned k použití!

Více informací

299 Kč s DPH

Včetně 3 Kč pro ekologickou daň

Přidat na seznam přání

Více informací

Dálkový ovladač Strong SRT 8209

Kvalitní náhradní dálkové ovládání jiného vzhledu pro DVB-T2 prijímace Strong.Pod znackou ALIEN získáte kvalitní a levnou náhradu originálního ovladace, který již není casto k dispozici nebo je nekolikanásobne dražší. Ovladac ALIEN svou kvalitou a mechanickým zpracováním casto predcí originální ovladace a zarucuje tak dlouhou životnost.Náhrada za originální ovladac StrongOvladac je kompatibilní s temito modely DVB-T2 prijímacu:Strong SRT 8209

 Návod k použití dálkového ovladace ALIENOvladac je naprogramován na vašem zarízení. ALIEN nahrazuje všechny funkce originálního ovladace.

Po vložení baterií nejprve stisknete tlacítko pro volbu typu zarízení (TV / VCR / DVD / SAT / AUX) a následne mužete ovládat zarízení. Spolu s ovladacem získáte jednoduchý popis s rozložením tlacítek vzhledem k puvodnímu ovladaci.Alien 4v1Ovládejte až 4 zarízení jedním ovladacem
Ovladac ALIEN 4v1 lze naprogramovat až na 4 prístroje. Znamená to, že mužete jedním ovladacem ovládat soucasne satelitní prijímac, televizor nebo treba DVD. Chcete-li objednat ovladac naprogramovat ješte další zarízení, napište nám do objednávky do poznámky presný typ zarízení dálkového ovládání vašeho zarízení.Doprogramování ovladace o další zarízení je zpoplatneno cástkou 50 Kc.

 


 


Jaké baterie jsou vhodné do dálkového ovladace? Doporucujeme koupit Alkalické baterie GP ULTRA ALKALINE!Oproti bežným alkalickým bateriím dodávají až o 30% více energie. Výkonnost techto baterií se nejlépe vynikne pri použití v prostredích se stredním odberem proudu jako napr.: ruzné rucní nebo stolní digitální zarízení, dálkové ovladace, herní konzole, meteostanice a svítilny.Tyto baterie obsahují ochranu proti vytecení a mají skladovatelnost až 7 let.

Alkalická baterie GP ULTRA pro dálkové ovladace

Nejlepší kvalitaUniverzální ovladac ALIEN 4v1Kvalitní náhradní dálkový ovladac pro váš televizor, satelitní prijímac, DVD a HIFIUniverzální dálkový ovladac ALIEN 4v1


Recenze

Napsat recenzi

Dálkový ovladač ALIEN Strong SRT 8209

Dálkový ovladač ALIEN Strong SRT 8209

Náhradní dálkový ovladač, většina funkcí stejných jako u originálního ovládání. Dlouhá životnost, kvalitní provedení. Ihned k použití!

Comments (
)